• ساعت : ۸:۳۳:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ 
    /  6
ورودی پارك امیریه سنندج اصلاح وباسازی می شود
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج از ساماندهی و زیباسازی ورودی پارک امیریه سنندج خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: فضای ورودی پارک امیریه اصلاح وباسازی می شود.
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: پارک جنگلی امیریه سنندج به عنوان یکی از مهمترین قطب های گردشگری شهر سنندج محسوب می شود که سالانه علاوه بر حضور شهروندان مورد توجه ورزشکاران، گردشگران و مسافران نیز است.
مهندس آرش رخزادی گفت: پارک امیریه یکی از محورهای اصلی گردشگری در دامنه کوه زیبای آبیدر می باشد که از دیرباز از تفرجگاههای اصلی شهر سنندج بوده و در حال حاضر ورودی پارک در میدان حجاب قرار گرفته است.
وی افزود: به منظور ساماندهی نما و منظر و احیاء چشم انداز وایجاد رغبت وجاذبه عملیات اجرایی ساماندهی و زیبا سازی ورودی پارک امیریه در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز و سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج در سه فاز عملیاتی خواهد شد.
وی از تخریب دیوار ،استخر فرسوده و آبنماهای موجود در ورودی این پارک خبر داد وگفت :فاز یک پروژه شامل عملیات کف سازی و احداث آبشار در صورت مساعد بودن هوا تا قبل از پایان فصل کاری انجام می شود و در فاز دوم و سوم احیاء و بازسازی استخرها و مسیرهای بالا دستی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی در آخر تاکید کرد: در طراحی جدید ورودی پارک مذکور بهسازی و تعریض خواهد شد و پله های ورودی و احیاء آبنماهای ورودی آن با اصل تبعیت از فضای جنگلی پارک امیریه و طبیعت زیبا و دیدنی کوه آبیدر صورت خواهد گرفت.امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0