• ساعت : ۱۷:۱:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ 
ظهر امروزرخ داد
انبار ظروف یكبار مصرف در شهرك صنعتی سنندج دچار آتش سوزی شد
مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج از آتش سوزی در یک انبار ظروف یکبار مصرف در شهرک صنعتی خبر دادو گفت :آتش سوزی در این انبار خسارت زیادی به بار آورد
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج : انبار وسایل یکبار مصرف ظهر امروز در سنندج طعمه حریق شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت : خبر آتش سوزی یک انبار ظروف یکبار مصرف متعلق به کارگاه بستی واقع در شهرک صنعتی ابتدای جاده آساوله از طریق سامانه 125 به این سازمان اعلام شد.
مرتضی سنندجی افزود: بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره یک و دو به محل حادثه اعزام شدند و کار اطفاء حریق را انجام دادند.
وی اظهار کرد : مالک این انبار برای گرم کردن تانکر آب از مشعل گاز استفاده کرده که گرمای این مشعل از طریق دیوارهای سفالی این انبارسرایت کرده وباعثت آتش سوزی ظرف یکبار مصرف شده بود.
سنندجی گفت : 700 هزار بسته کارتن ظرف یکبار مصرف و 180 هزار لیوان پذیرایی وچند دستگاه یخچال بستی سازدر این انبار طعمه حریق شد.
وی با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت گفت :بخشی زیادی از دیوارهای سفالی این انبار هم بعلت آتش سوزی تخریب شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج در ادامه از انفجار مخزن گاز مایع یک خودرو پژو در خیابان حافظ سنندج خبر داد و افزود: بعلت نشت گارز مایع مخزن این خودرو دچار انفجار وآتش سوزی شد که آتش نشانان سریعاً نسبت به خاموش کردن این خودرو اقدام کردند.
وی گفت : در این حادثه راننده این خودرو به شدت مجروح شد که توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0