• ساعت : ۸:۱۱:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ 
    /  3
با 850 تن آسفالت:
بلوار معلم تا ورودی ناحیه منفصل شهری ننله آسفالت شد
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج از آسفالت و بهسازی خروچی بلوار معلم تا ورودی ناحیه منفصل ننله با 850 تن آسفالت خبر داد و گفت : 6000 متر مربع از این محدوده آسفالت و بهسازی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج : مدیر شهرداری منطقه یک مهم ترین اقدامات عمرانی شهریور ماه را تشریح نمود.
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اظهار داشت : با هدف روانسازی ترافیک عملیات آسفالت و بهسازی خروجی بلوار معلم تا ورودی ناحیه منفصل ننله در دستور این شهردار قرار گرفت.
مهندس شاهو شاهویی بیان کرد : بیش از 6هزار متر مربع از حد فاصل بلوار معلم تا ورودی ناحیه منفصل ننله با 850 تن آسفالت بهسازی شد.
وی هزینه آسفالت این محدوده را 210 میلیون تومان اعلام کرد و گفت : آسفالت این بلوار در کاهش ترافیک تاثیر گذار است.
مهندس شاهویی افزود : با هدف بهسازی معابر عملیات کف فرش پیاده روهای سطح شهر در چندین خیابان سطح منطقه در حال اجرا است.
وی کف فرش خیابان طالقانی تا چهار راه انقلاب به متراژ1500 متر و 350 متر جدول کانیوا ، کف فرش وجدول گذاری بلوار شبلی به متراژ 1200 متر،کف فرش 1400 متر مربع از خیابان شهدا و اجرای کف فرش 600 متر مربع از خیابان طالقانی را از مهم ترین اقدامات منطقه در راستای بهسازی پیاده روها برشمرد.
مدیر شهرداری منطقه سنندج یک عنوان کرد: با هدف ایمن سازی معابر هم عملیات احداث دیوار حائل در دو نقطه از سطح منطقه در حال اجرا است.
مهندس شاهو شاهویی اعلام کرد : با هزینه 350 میلیون ریالی عملیات احداث دیوار حائل در محله اسلام آباد به متراژ 150 متر مکعب و احداث دیوار حائل و ترانشه بلوار کردستان به متراژ 100 متر مکعب اجرا شد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0