• ساعت : ۱۰:۵۰:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ 
    /  4
درپی زلزله شب گذشته:
تخلیه مجتمع مسكونی در خیابان مردوخ سنندج / 80 دانشجو در مهمانسرای شهرداری سنندج اسكان داده شد
سرپرست شهرداری سنندج گفت: در پی زلزله شب گذشته یک مجتمع مسکونی در خیابان مردوخ بعلت ترک برداشتن دیوارهای آن کاملا تخلیه شد و با همانگی صورت گرفته ساکنان این مجتمع در یکی از مراکز اقامتی سطح شهر اسکان داده شدو همچنین 80 دانشجو بعلت ناامن بودن خوابگاه خود در مهمانسرای شهرداری اسکان داده شدند.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج : در پی زلزله شب گذشته در سنندج جمعی از دانشجویان در مهمانسرای شهرداری اسکان داده شد.
سرپرست شهرداری سنندج اظهار داشت: در پی وقوع زلزله شب گذشته تمامی کارکنان در بخشهای خدماتی و امدادی این شهرداری در آماده باش کامل بودند.
مهندس علیرضا کاظمی بیان کرد: متاسفانه بر اثر شدت این زمین لرزه یک مجتمع مسکونی 8 واحدی در خیابان مردوخ بعلت ترک برداشتن دیوارهای آن کاملا تخلیه شد و ساکنان این مجتمع با هماهنگی مسولین در یکی از مراکز اقامتی سطح شهر اسکان داده شدند.
وی بیان کرد: یکی از خوابگاههای دانشجویی در خیابان انقلاب هم دیوارهای آن آسب دیده بود که 80 نفر از دانشجویان ساکن در این خوابگاه در مهمانسرای شهرداری اسکان داده شدند.
مهندس کاظمی گفت: سازمان اتوبوسرانی هم شب گذشته سه دستگاه اتوبوس را جهت جابجایی دانشجویان و همچنین شهروندان اختصاص داد.
وی عنوان کرد: براساس اعلام سازمان آتش نشانی هم یک باب منزل مسکونی واقع در ناحیه منفصل شهری نایسر هم آسیب دید که امدادگران سازمان آتش نشانی اقدام به تخلیه این منزل نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0