• ساعت : ۱۰:۳۱:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 215
  • کد خبر : ۵۹۹۲
    /  4
در راستای بهسازی معابر:
با هزار تن آسفالت دو لاین بلوار مستضعفین سنندج حد فاصل( پل قشلاق تا میدان محمدی) بهسازی و آسفالت شد
مدیر شهرداری منطقه دو سنندج از آسفالت و بهسازی بلوار مستضعفین حد فاصل (پل قشلاق تا میدان محمدی) خبر داد و گفت: با هزار تن آسفالت عملیات بهسازی بلوار مستضعفین در راستای سهولت در تردد وسائط نقلیه، بهسازی و ارتقاء سطح کیفی معابر اجرا شد.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج از آسفالت و بهسازی بلوار مستضعفین حد فاصل (پل قشلاق تا میدان محمدی) خبر داد و گفت:  با هزار تن آسفالت عملیات بهسازی بلوار مستضعفین  در راستای سهولت در تردد وسائط نقلیه، بهسازی و ارتقاء سطح کیفی معابر اجرا شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیر شهرداری منطقه دو در جمع خبرنگاران از آسفالت و بهسازی بلوار مستضعفین خبر داد.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج اظهار داشت: بلوار مستضعفین یکی از بلوارهای اصلی سطح شهر در مسیر ورودی سنندج  - همدان که دارای بار ترافیکی بسیار زیادی است

مهندس عرفان فتحی  بیان کرد: به دلیل بارش های فروان برف وباران در سال گذشته بخش زیادی از آسفالت این بلوار تخریب شده بود و تردد وسایل نقلیه با کندی صورت می گرفت و باعث ایجاد ترافیک و همچنین نارضایتی شهروندان شده بود.

وی گفت: با هدف سهولت در تردد وسائط نقلیه، بهسازی و ارتقاء سطح کیفی معابر و مناسب سازی بلوار مستضعفین عملیات بهسازی وروکش آسفالت این بلوار در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

مهندس فتحی افزود: با هزارتن آسفالت  دو لاین از بلوار مستضعفین حد فاصل (پل قشلاق تا میدان محمدی) در دو لایه به مساحت 3800 متر مربع آسفالت شد.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج اعلام کرد: در راستای بهسازی  معابر ومحلات، واحدعمرانی این شهرداری در حال اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت محلات عباس آباد هستند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0