• ساعت : ۱۱:۴۶:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 55
  • کد خبر : ۸۰۳۸
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج اعلام کرد:
نفرات برتر جشنواره "موسیقی خانقاهی" معرفی شدند
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج از معرفی افراد برتر جشنواره "موسیقی خانقاهی" خبر داد و گفت: با نظر هیات داوران و به دلیل نزدیکی توان و تخصص هنرمندان در اجرا؛ 8 نفر در بخش تک نوازی دف و دو گروه در بخش مولودی خوانی جشنواره برگزیده شدند.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج از معرفی افراد برتر جشنواره "موسیقی خانقاهی" خبر داد و گفت: با نظر هیات داوران و به دلیل نزدیکی توان و تخصص هنرمندان در اجرا؛ 8 نفر در بخش تک نوازی دف و دو گروه در بخش مولودی خوانی جشنواره برگزیده شدند.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: دکتر سرکه وت نجفی گفت: جلسه داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره "موسیقی خانقاهی" برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج اظهار داشت: جشنواره "موسیقی خانقاهی" به مناسبت هفته وحدت و اولین سالگرد الحاق شهر سنندج به شبکه شهرهای خلاق موسیقی و به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر خلاق موسیقی سنندج در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

دکتر سه رکوت نجفی عنوان کرد: جشنواره "موسیقی خانقاهی" به واسطه شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت مجازی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: محورهای این جشنواره در دو بخش "تک نوازی دف" و "مولودی خوانی" برنامه ریزی شده بود که با استقبال هنرمندان در سراسر کشور روبرو شد.

وی از معرفی نفرات برتر جشنواره "موسیقی خانقاهی" خبر داد و گفت: با نظر هیات داوران و به دلیل نزدیکی توان و تخصص هنرمندان در اجرا؛ 8 نفر در بخش تک نوازی دف و دو گروه در بخش مولودی خوانی جشنواره برگزیده شدند.

نجفی ضمن تقدیر از کلیه شرکت کنندگان و هیات داوران تصریح کرد: امسال این جشنواره برای اولین بار برگزار می شد که بر این اساس امکان داشت دارای ضعف و کاستیهایی بوده باشد که با ادامه کار دبیرخانه پذیرای هرگونه پیشنهادی از طرف صاحبنظران جهت ارتقاء کمی و کیفی جشنواره برای سالهای آتی خواهیم بود.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج در نهایت برگزیدگان این جشنواره را در دو بخش معرفی نمود و گفت: در بخش "دف نوازی" خانم ها بهار دهستانی (اراک)، آتنا قرایی پور (تهران)، نازنین مهربانیان (یزد) و نیلوفر نوذری (اصفهان) و آقایان آرین رفیعی (سنندج)، آراز شیخی (سنندج)، محمد مرادی (سنندج) و زانا وکیلی (سنندج) و در بخش "مولودی خوانی" گروه "دیانت" به سرپرستی آقای سید ابراهیم حسینی و گروه "نالی" به سرپرستی آقای حمید وکیلی انتخاب شدند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0