• ساعت : ۷:۴۰:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ 
استاندار کردستان
كمپ ماده ۱۶ در كردستان كار بر زمین مانده‌ای بود كه شهردار سنندج انجام داد
استاندار کردستان با بیان اینکه اقدام جهادی شهردار سنندج در آماده‌ساز کمپ ترک اعتیاد ماده ۱۶ قابل تقدیر است، گفت: کمپ ماده 16 جزء ضرورت هایی استان بود که خوشبختانه با کار جهادی شهردار سنندج این کار بر زمین مانده به سرانجام رسید.
به گزارش ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، اسماعیل زارعی کوشا در شورای هماهنگی مبارزه با اعتیاد استان در سنندج اظهار کرد: بابت اجرای مصوبات جلسات قبل شورای هماهنگی از همه دستگاه ها و به صورت ویژه از شهردار و شورای شهر به خاطر آماده سازی کمپ ماده 16 تقدیر و تشکر می کنیم.
وی تصریح کرد: کمپ ماده 16 جزء ضرورت هایی استان بود که از گذشته مانده بود و خوشبختانه با کار جهادی شهردار سنندج این کار بر زمین مانده به سرانجام رسید.
استاندار کردستان افزود: کمپ ماده 16 با تلاش شهردار آماده تجهیز است امیدواریم با کمک دستگاه های مختلف قبل از شروع سال تحصیلی هیچ نمادی از معتادین متجاهر را در سطح شهر شاهد نباشیم.
زارعی کوشا با بیان اینکه شهردار سنندج قول آماده سازی این کمپ را برای آبان داده بود ولی اول مهر آماده کرده است، گفت: امیدواریم با همان همت و عزمی که از شهردار و همکاران‌اش در آماده سازی این کمپ شاهد بودیم، سایر دستگاه ها هم تلاش کنند که در ادامه کار را به خوبی جلو ببریم.
وی عنوان کرد: تجربه نشان داده که خیلی وقت ها بنیاد کاری را خوب می گذاریم ولی در ادامه دچار ضعف می شویم انتظار از تک تک اعضا همت جهادی برای تجهیز این مرکز است.
استاندار کردستان تصریح کرد: بخش مهم کار برای زدودن مظاهر اعتبادی از سیمای استان با راه اندازی کمپ اجباری انجام می شود و بعد از این مقابله جدی با اصل مواد مخدر و قاچاق این بلای خانمانسوز است که کمیته ها و اعضای شورا در این حوزه وظیفه مند هستند و باید به وظایف خود عمل کنند.
زارعی کوشا افزود: امیدواریم شورای هماهنگی مبارزه با اعتیاد و جلسات آن از جمله شوراها و جلساتی باشد که نتایج و خروجی آن قابل لمس، روشن و برای مردم مشهود باشد.
وی با تاکید براینکه مردم باید به عینی اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با اعتیاد را ببینند و تصدیق کنند، تصریح کرد: انتظار از تک تک اعضای شورا اجرای کردن مصوبات به صورت کامل است تا بتوانیم خروجی که باید را در زمینه مقابله با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد در استان شاهد باشیم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0